Rejestracja
box_4 box_4 box_4 box_4

Współpraca z firmą Biogas Hochreiter GmbH

plik Współpraca z firmą Biogas Hochreiter GmbH

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę w zakresie sprzedaży na rynku Polskim sprawdzonej i wydajnej technologii biogazu niemieckiego partnera Biogas Hochreiter GmbH. Hochreiter jest uznaną marką i pionierem w pracach nad wydajnością i niezawodnością instalacji co powoduje że jest obecnie jednym z czołowych liderów rynku niemieckiego specjalizującego się w biogazowniach rolniczych. Nasz partner może pochwalić się 30 letnim doświadczeniem podczas, którego udało się wykonać około 2.000 działających z sukcesem instalacji na całym świecie.

Jako autoryzowany przedstawiciel Biogas Hochreiter w Polsce realizujemy postawiony nam cel zapewnienie inwestorom pełnej satysfakcji ze sprawdzonej i funkcjonującej od lat technologii oraz przynosząc ponadprzeciętne zwroty z zainwestowanego kapitału, biorąc pod uwagę obecnie funkcjonujące przepisy prawne.

Zapraszamy wszystkich inwestorów myślących o inwestycji w biogaz do współpracy.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę :

http://biogaz.balticrenewable.com/pl/

mr
Udział w projekcie badawczym „Innowacyjny system automatycznej dystrybucji substratu w biogazowni” nr POIG.01.04.00-165/12 realizowanego przez Baltic Renewable przy „ODYS” Shipyard Sp. z o.o.
mr
Laboratorium współpracuje z Baltic Renewable przy „ODYS” Shipyard Sp. z o.o. w projektach dofinansowanych z funduszy UE i badaniach z dziedziny OZE.
mr mr
POZNAJ NASZE CELE

Kadra laboratorium przyjmuje następujące założenia i cele polityki jakości:

  • Dążymy do osiągnięcia i utrzymania wysokiego poziomu jakości wykonywanych badań. Badania i analizy wykonujemy terminowo i rzetelnie, a uzyskane wyniki są wiarygodne i przedstawiane w sposób użyteczny dla klienta.
  • Zależy nam na pozyskaniu zaufania klientów w odniesieniu do naszej bezstronności oraz naszych technicznych i merytorycznych kompetencji. Zapewniamy pełną poufność uzyskanych wyników. Są one udostępniane tylko zlecającemu.
  • Bezustannie doskonalimy procedury i metody badawcze, tak by były zgodne z aktualnym stanem wiedzy. Korzystamy przy tym z doniesień  światowej nauki i z własnych doświadczeń.
  • Dokumentujemy przebieg wszystkich badań i analiz, co zapewnia ich odtwarzalność, powtarzalność oraz prawidłową interpretację.
  • Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z zakresu chemii, biotechnologii oraz ochrony środowiska.
partner
partner partner partner
partner partner partner
partner