Rejestracja
box_4 box_4 box_4 box_4

Kontakt

 
Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku, jednak z powodzeniem obsługujemy klientów z całego kraju. Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Nasi pracownicy udzielają szczegółowych informacji na temat przeprowadzanych przez nas badań laboratoryjnych. Gwarantujemy wysoką jakość usług analitycznych, profesjonalne doradztwo, a także terminowość. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i nieustannie poszerzamy zakres wykonywanych badań oraz analiz.
Zapraszamy do współpracy.

 

Formularz kontaktowy

 

Baltic Lab Laboratorium Chemiczne

ul. mjr Hubala 14,

80-289 Gdańsk

tel.: +48 501 734 655

e-mail: lab@balticrenewable.com

www: www.balticrenewable.com

mr
Udział w projekcie badawczym „Innowacyjny system automatycznej dystrybucji substratu w biogazowni” nr POIG.01.04.00-165/12 realizowanego przez Baltic Renewable przy „ODYS” Shipyard Sp. z o.o.
mr
Laboratorium współpracuje z Baltic Renewable przy „ODYS” Shipyard Sp. z o.o. w projektach dofinansowanych z funduszy UE i badaniach z dziedziny OZE.
mr mr
POZNAJ NASZE CELE

Kadra laboratorium przyjmuje następujące założenia i cele polityki jakości:

  • Dążymy do osiągnięcia i utrzymania wysokiego poziomu jakości wykonywanych badań. Badania i analizy wykonujemy terminowo i rzetelnie, a uzyskane wyniki są wiarygodne i przedstawiane w sposób użyteczny dla klienta.
  • Zależy nam na pozyskaniu zaufania klientów w odniesieniu do naszej bezstronności oraz naszych technicznych i merytorycznych kompetencji. Zapewniamy pełną poufność uzyskanych wyników. Są one udostępniane tylko zlecającemu.
  • Bezustannie doskonalimy procedury i metody badawcze, tak by były zgodne z aktualnym stanem wiedzy. Korzystamy przy tym z doniesień  światowej nauki i z własnych doświadczeń.
  • Dokumentujemy przebieg wszystkich badań i analiz, co zapewnia ich odtwarzalność, powtarzalność oraz prawidłową interpretację.
  • Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z zakresu chemii, biotechnologii oraz ochrony środowiska.
partner
partner partner partner
partner partner partner
partner