Rejestracja
box_4 box_4 box_4 box_4

Autoklaw firmy Enbio Technology Sp. z o.o.

plik Autoklaw firmy Enbio Technology Sp. z o.o.

Podczas Targów EuroLab 2015 w Warszawie nasi pracownicy poznawali najnowsze technologie oraz nowinki technologiczne.

 

Naszą uwagę przykuł Autoklaw mikrofalowy firmy Enbio Technology Sp. z o.o. który jest najszybszym autoklawem na świecie a dodatkowo jest wyrobem polskim. Co więcej siedziba producenta mieści się w Gdańsku.

 

Autoklaw ma kompaktową budowę i niewielkie wymiary a czas procesu sterylizacji to tylko 12 minut. Co więcej sterylizacja mediów płynnych może odbywać się w standardowych kolbach i butelkach zarówno szklanych jak i plastikowych o pojemności 100 - 500ml.

 

Dla osób które przywiązują wagę do designu firma przygotowała rózne wersje kolorystyczne.

 

Więcej na temat autoklawu i firmy Enbio znajdą Państwo na stronie internetowej http://enbiogroup.eu/ 

 

Poniżej prezentujemy dostępne kolory autoklawu:

mr
Udział w projekcie badawczym „Innowacyjny system automatycznej dystrybucji substratu w biogazowni” nr POIG.01.04.00-165/12 realizowanego przez Baltic Renewable przy „ODYS” Shipyard Sp. z o.o.
mr
Laboratorium współpracuje z Baltic Renewable przy „ODYS” Shipyard Sp. z o.o. w projektach dofinansowanych z funduszy UE i badaniach z dziedziny OZE.
mr mr
POZNAJ NASZE CELE

Kadra laboratorium przyjmuje następujące założenia i cele polityki jakości:

  • Dążymy do osiągnięcia i utrzymania wysokiego poziomu jakości wykonywanych badań. Badania i analizy wykonujemy terminowo i rzetelnie, a uzyskane wyniki są wiarygodne i przedstawiane w sposób użyteczny dla klienta.
  • Zależy nam na pozyskaniu zaufania klientów w odniesieniu do naszej bezstronności oraz naszych technicznych i merytorycznych kompetencji. Zapewniamy pełną poufność uzyskanych wyników. Są one udostępniane tylko zlecającemu.
  • Bezustannie doskonalimy procedury i metody badawcze, tak by były zgodne z aktualnym stanem wiedzy. Korzystamy przy tym z doniesień  światowej nauki i z własnych doświadczeń.
  • Dokumentujemy przebieg wszystkich badań i analiz, co zapewnia ich odtwarzalność, powtarzalność oraz prawidłową interpretację.
  • Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z zakresu chemii, biotechnologii oraz ochrony środowiska.
partner
partner partner partner
partner partner partner
partner